Butelki słoiki Mostek typ 3, guma, czerwony
Numer artykułu : 100003070
Mostek typ 3, guma, czerwony
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
8,50 zł
10
8,24 zł
3%
20
7,99 zł
5%
50
7,86 zł
7%
100
6,33 zł
25%
200
6,12 zł
27%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 8,50 zł 8,50 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Kapitan typu 3 jest odpowiedni do szczelnej i bezpiecznego zamknięcia domowej roboty must, sok i wiele więcej. Szczególnie odpowiednie dla szklanych balonów. Żywność. Nadaje się do wielokrotnego użytku.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Guma |
| Nadający się do druku | Nie |
| Waga | 23 g |
| Wysokość | 53 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 44 mm |
| Kolor | Czerwony |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Kapitan typu 3 jest odpowiedni do szczelnej i bezpiecznego zamknięcia domowej roboty must, sok i wiele więcej. Szczególnie odpowiednie dla szklanych balonów. Żywność. Nadaje się do wielokrotnego użytku.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Guma |
| Nadający się do druku | Nie |
| Waga | 23 g |
| Wysokość | 53 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 44 mm |
| Kolor | Czerwony |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.






















