Butelki słoiki Mostek typ 5, guma, czerwony
Numer artykułu : 100003130
Mostek typ 5, guma, czerwony
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
14,61 zł
10
14,23 zł
2%
20
13,76 zł
5%
50
13,50 zł
7%
100
11,00 zł
24%
200
10,62 zł
27%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 14,61 zł 14,61 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Kapitan typu 5 jest odpowiednia do szczelnej i bezpiecznego zamknięcia domowej roboty must, sok i wiele więcej. Szczególnie odpowiednie dla szklanych balonów. Żywność. Nadaje się do wielokrotnego użytku. Średnica wewnętrzna: ok. 63 mm. Wysokość wnętrza: ok. 52 mm.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Guma |
| Waga | 70 g |
| Wysokość | 61 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 75 mm |
| Kolor | Czerwony |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Kapitan typu 5 jest odpowiednia do szczelnej i bezpiecznego zamknięcia domowej roboty must, sok i wiele więcej. Szczególnie odpowiednie dla szklanych balonów. Żywność. Nadaje się do wielokrotnego użytku. Średnica wewnętrzna: ok. 63 mm. Wysokość wnętrza: ok. 52 mm.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Guma |
| Waga | 70 g |
| Wysokość | 61 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 75 mm |
| Kolor | Czerwony |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.






















