Butelki słoiki Zakrętka z gwintem, aluminium, srebrna, do gwintu: 100/400
Numer artykułu : 100000590
Zakrętka z gwintem, aluminium, srebrna, do gwintu: 100/400
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
7,02 zł
20
6,81 zł
2%
50
6,60 zł
5%
100
6,47 zł
7%
250
5,29 zł
24%
500
5,12 zł
27%
1.000
4,95 zł
29%
2.500
4,23 zł
39%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 7,02 zł 7,02 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Srebrna aluminiowa zakrętka pasuje idealnie do gwintów 100/400. Solidna i o zaokrąglonym kształcie, zapewnia pewne zamknięcie i skuteczną ochronę. Idealna dla wszystkich, którzy szukają jakości i funkcjonalności w jednym produkcie.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 13,7 g |
| Wysokość | 15 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 101,5 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Rozmiar zamknięcia | 100/4 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Srebrna aluminiowa zakrętka pasuje idealnie do gwintów 100/400. Solidna i o zaokrąglonym kształcie, zapewnia pewne zamknięcie i skuteczną ochronę. Idealna dla wszystkich, którzy szukają jakości i funkcjonalności w jednym produkcie.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 13,7 g |
| Wysokość | 15 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 101,5 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Rozmiar zamknięcia | 100/4 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























