Butelki słoiki Zakrętka na gwint, tworzywo sztuczne PP, do szyjki: 89/400
Numer artykułu : 100032540
Zakrętka na gwint, tworzywo sztuczne PP, do szyjki: 89/400
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
2,19 zł
20
2,14 zł
2%
50
2,10 zł
4%
100
2,06 zł
5%
250
1,63 zł
25%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 2,19 zł 2,19 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Okrągła zakrętka wykonana jest z wytrzymałego polipropylenu (PP). Została specjalnie zaprojektowana dla gwintów o standardowym wymiarze 89/400 i dzięki precyzyjnemu wykonaniu gwintu zapewnia szczelne zamknięcie. Ten korek gwarantuje dzięki swojej konstrukcji niezawodną obsługę i szczelność w codziennym użytkowaniu.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | PP |
| Waga | 11 g |
| Średnica - na zewnątrz | 88 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | 89/4 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Okrągła zakrętka wykonana jest z wytrzymałego polipropylenu (PP). Została specjalnie zaprojektowana dla gwintów o standardowym wymiarze 89/400 i dzięki precyzyjnemu wykonaniu gwintu zapewnia szczelne zamknięcie. Ten korek gwarantuje dzięki swojej konstrukcji niezawodną obsługę i szczelność w codziennym użytkowaniu.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | PP |
| Waga | 11 g |
| Średnica - na zewnątrz | 88 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | 89/4 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Pokrywki muszą być zamawiane osobno. Proszę upewnić się, że zostały dodane do koszyka.






















