Butelki słoiki Zakręcana nakrętka, tworzywo ABS, czarny, do wylotu: GPI 28/400
Numer artykułu : 100029460
Zakręcana nakrętka, tworzywo ABS, czarny, do wylotu: GPI 28/400
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
4,12 zł
20
4,03 zł
2%
50
3,86 zł
6%
100
3,82 zł
7%
250
3,06 zł
25%
500
2,97 zł
27%
1.000
2,84 zł
31%
2.500
2,46 zł
40%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 4,12 zł 4,12 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Czarna zakrętka z wytrzymałego tworzywa ABS, specjalnie zaprojektowana do okrągłych gwintowanych szyjek GPI 28/400. Ten korek zapewnia bezpieczne i niezawodne uszczelnienie. Doskonale spełnia wysokie wymagania dotyczące dopasowania i jakości materiału.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | ABS |
| Nadający się do druku | Nie |
| Waga | 6 g |
| Wysokość | 14,2 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 32,5 mm |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar zamknięcia | GPI 28/400 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Czarna zakrętka z wytrzymałego tworzywa ABS, specjalnie zaprojektowana do okrągłych gwintowanych szyjek GPI 28/400. Ten korek zapewnia bezpieczne i niezawodne uszczelnienie. Doskonale spełnia wysokie wymagania dotyczące dopasowania i jakości materiału.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | ABS |
| Nadający się do druku | Nie |
| Waga | 6 g |
| Wysokość | 14,2 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 32,5 mm |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar zamknięcia | GPI 28/400 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.
























