Butelki słoiki Zakrętka z gwintem 'White Line' 35 ml, tworzywo sztuczne PP, biały
Numer artykułu : 100001210
Zakrętka z gwintem 'White Line' 35 ml, tworzywo sztuczne PP, biały
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
1,53 zł
20
1,49 zł
2%
50
1,45 zł
5%
100
1,40 zł
8%
250
1,19 zł
22%
500
1,15 zł
24%
1.000
1,11 zł
27%
2.500
0,94 zł
38%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 1,53 zł 1,53 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Biały zakręcany korek z wytrzymałego tworzywa sztucznego PP jest odpowiedni do pojemników „White Line” o pojemności 35 ml. Okrągły kształt zapewnia pewny chwyt i łatwą obsługę na co dzień.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | PP |
| Waga | 2 g |
| Wysokość | 9,5 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 45 mm |
| Kolor | Biały |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Biały zakręcany korek z wytrzymałego tworzywa sztucznego PP jest odpowiedni do pojemników „White Line” o pojemności 35 ml. Okrągły kształt zapewnia pewny chwyt i łatwą obsługę na co dzień.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | PP |
| Waga | 2 g |
| Wysokość | 9,5 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 45 mm |
| Kolor | Biały |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























