Butelki słoiki Zakrętka z gwintem 'Clear/Platin Edition', tworzywo sztuczne PP, biała, do otworu: 45/2P
Numer artykułu : 100027200
Zakrętka z gwintem 'Clear/Platin Edition', tworzywo sztuczne PP, biała, do otworu: 45/2P
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
7,66 zł
20
7,36 zł
3%
50
7,11 zł
7%
100
6,98 zł
8%
250
5,67 zł
25%
500
5,50 zł
28%
1.000
5,33 zł
30%
2.500
4,53 zł
40%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 7,66 zł 7,66 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Zakrętka „Clear/Platin Edition” wykonana jest z białego polipropylenu (PP) i wyróżnia się okrągłym designem oraz precyzyjnym dopasowaniem do szyjki 45/2P. Zapewnia pewne zamknięcie. Materiał gwarantuje stabilność i trwałość, dzięki czemu zakrętka jest zarówno funkcjonalna, jak i estetyczna.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | PP |
| Nadający się do druku | Nie |
| Waga | 15 g |
| Wysokość | 19,7 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 54,9 mm |
| Kolor | Biały |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Zakrętka „Clear/Platin Edition” wykonana jest z białego polipropylenu (PP) i wyróżnia się okrągłym designem oraz precyzyjnym dopasowaniem do szyjki 45/2P. Zapewnia pewne zamknięcie. Materiał gwarantuje stabilność i trwałość, dzięki czemu zakrętka jest zarówno funkcjonalna, jak i estetyczna.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | PP |
| Nadający się do druku | Nie |
| Waga | 15 g |
| Wysokość | 19,7 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 54,9 mm |
| Kolor | Biały |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























