Butelki słoiki Zakrętka z gwintem, drewno, beżowy, do szyjki: GPI 28/400
Numer artykułu : 100029440
Zakrętka z gwintem, drewno, beżowy, do szyjki: GPI 28/400
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
2,72 zł
20
2,67 zł
1%
50
2,63 zł
3%
100
2,55 zł
6%
250
2,25 zł
17%
500
2,16 zł
20%
1.000
2,08 zł
23%
2.500
1,74 zł
36%
Nic nie zostało wybrane
Okrągła zakrętka z drewna została specjalnie zaprojektowana do gwintu GPI 28/400 i zapewnia precyzyjne dopasowanie. Charakteryzuje się solidną konstrukcją oraz naturalną powierzchnią drewna, która jest zarówno funkcjonalna, jak i estetycznie atrakcyjna. Idealna dla wszystkich, którzy szukają piękna i funkcjonalności w jednym produkcie.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Drewno bukowe |
| Waga | 6 g |
| Wysokość | 14,2 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 32,5 mm |
| Kolor | Beżowy |
| Rozmiar zamknięcia | GPI 28/400 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Okrągła zakrętka z drewna została specjalnie zaprojektowana do gwintu GPI 28/400 i zapewnia precyzyjne dopasowanie. Charakteryzuje się solidną konstrukcją oraz naturalną powierzchnią drewna, która jest zarówno funkcjonalna, jak i estetycznie atrakcyjna. Idealna dla wszystkich, którzy szukają piękna i funkcjonalności w jednym produkcie.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Drewno bukowe |
| Waga | 6 g |
| Wysokość | 14,2 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 32,5 mm |
| Kolor | Beżowy |
| Rozmiar zamknięcia | GPI 28/400 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.
























