Butelki słoiki Zakrętka z gwintem, tworzywo ABS, turkusowa, do wylotu: GPI 28/400
Numer artykułu : 100031950
Zakrętka z gwintem, tworzywo ABS, turkusowa, do wylotu: GPI 28/400
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
3,92 zł
20
3,79 zł
3%
50
3,62 zł
7%
100
3,54 zł
9%
250
2,98 zł
23%
500
2,85 zł
27%
1.000
2,68 zł
31%
2.000
2,34 zł
40%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 3,92 zł 3,92 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Turkusowy zakręcany korek wykonany jest z wytrzymałego tworzywa ABS i został specjalnie zaprojektowany do gwintów GPI 28/400. Gwarantuje pewne dopasowanie i dzięki precyzyjnej konstrukcji gwintu zapewnia skuteczną ochronę przed wyciekami i zanieczyszczeniami. Solidny dobór materiałów zapewnia trwałość i łatwość użytkowania na co dzień.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | ABS |
| Nadający się do druku | Nie |
| Waga | 4 g |
| Wysokość | 14,2 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 32,5 mm |
| Kolor | Petrol |
| Rozmiar zamknięcia | GPI 28/400 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Turkusowy zakręcany korek wykonany jest z wytrzymałego tworzywa ABS i został specjalnie zaprojektowany do gwintów GPI 28/400. Gwarantuje pewne dopasowanie i dzięki precyzyjnej konstrukcji gwintu zapewnia skuteczną ochronę przed wyciekami i zanieczyszczeniami. Solidny dobór materiałów zapewnia trwałość i łatwość użytkowania na co dzień.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | ABS |
| Nadający się do druku | Nie |
| Waga | 4 g |
| Wysokość | 14,2 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 32,5 mm |
| Kolor | Petrol |
| Rozmiar zamknięcia | GPI 28/400 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.
























