Butelki słoiki Zakrętka z zabezpieczeniem oryginalności, tworzywo sztuczne PE, biały, do otworu: DIN 18
Numer artykułu : 100000650
Zakrętka z zabezpieczeniem oryginalności, tworzywo sztuczne PE, biały, do otworu: DIN 18
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
1,44 zł
50
1,40 zł
2%
100
1,36 zł
5%
500
1,31 zł
9%
1.000
1,14 zł
20%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 1,44 zł 1,44 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Biały zakręcany korek wykonany z wytrzymałego tworzywa PE zapewnia zawsze bezpieczne i niezawodne uszczelnienie dzięki oryginalnemu zabezpieczeniu przed otwarciem. Idealny do gwintów DIN 18.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | PE |
| Waga | 2 g |
| Wysokość | 19,9 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 22 mm |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar zamknięcia | DIN 18 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Biały zakręcany korek wykonany z wytrzymałego tworzywa PE zapewnia zawsze bezpieczne i niezawodne uszczelnienie dzięki oryginalnemu zabezpieczeniu przed otwarciem. Idealny do gwintów DIN 18.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | PE |
| Waga | 2 g |
| Wysokość | 19,9 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 22 mm |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar zamknięcia | DIN 18 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.
























