Akcesoria do butelek

W naszym asortymencie akcesoriów do butelek znajdą Państwo różne korki, zakrętki, kapsle termokurczliwe, nalewaki oraz nasadki do cydru i fermentacji.

Akcesoria do butelek online na Butelki-Sloiki.pl 

Znaleźli Państwo idealną butelkę? Świetnie teraz brakuje tylko odpowiednich akcesoriów. U nas znajdą Państwo wszystko, czego potrzebujecie. Na Butelki-Sloiki.pl mamy wybór między korkami i zakrętkami, kapturkamii termokurczliwymi, kapslami do cydru i nasadkami fermentacyjnymi. 

 

Korki są praktyczne i wyglądają stylowo

 

Korki z uchwytem

Oferujemy szeroką gamę korków z uchwytem. Korki z uchwytem są szczególnie praktyczne, ponieważ  w przeciwieństwie do zwykłych korków nie trzeba ich otwierać otwieraczem do butelek

Oprócz popularnego drewnianego wariantu, na butelkach dobrze prezentują się wyrafinowane korki. Na przykład złoty mat lub błyszczący, srebrny mat lub błyszczący i czarny mat.

 

Zamknięcia koronowe

Ten rodzaj zamknięcia nadają się do hermetycznego zamykania butelek. Mogą Państwo u nas wybierać między złotymi, srebrnymi i czarnymi nakrętkami, aby świetnie pasowały do butelki. 

 

Spiczaste korki

Na Butelki-Sloiki.pl znajdą Państwo również typowy spiczasty korek. Stosowany jest głównie do szerokiej gamy win. Materiałem na korki może być np. korek naturalny, który pozyskiwany jest z kory dębu korkowego. W naszym sklepie internetowym można znaleźć również korki prasowane. 

 

 

Zakrętki w Butelki-Sloiki.pl

 

Zamknięcia typu Twist-Off - klasyka dla słoików

Do każdego słoika mamy odpowiednią zakrętke. Nasze zamknięcia typu Twist Off są dostępne w rozmiarach od 38 mm do 43 mm, 48 mm, 53 mm, 58 mm, 63 mm, 66 mm, a nawet 82 mm. Klasycznym kolorem naszych zamknięć jest złoty, ponieważ szczególnie dobrze wygląda na słoikach. 

 

Nakrętki do butelek

Nakrętki dostępne w wielu wariantach! Zamknięcie gwarancyjne na przykład nadaje się do zawartości, w przypadku której ważne jest, aby butelka nie była otwierana przed pierwszym użyciem. Jest to bardzo ważne w przypadku leków i żywności. Nakrętki oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych, takich jak srebro, złoto, drewno i czerń.

 

 

Kapturki termokurczliwe na Butelki-Sloiki.pl!

Kapturek termokurczliwy wskazuje, że butelka nie została jeszcze otwarta. Umieszcza się go na otworze butelki, a przy pomocy ciepła dopasowuje się do szyjki butelki. 

Kapturki termokurczliwe są dostępne w kolorach przezroczystym, żółtym, złotym, czarnym, białym i wielu innych. Można dostosować swoją butelkę zgodnie ze swoimi osobistymi pomysłami. 

 

 

Nalewaki do butelek

Nalewaki są szczególnie przydatne, gdy chcą Państwo w kontrolowany sposób dozować napoje. W ten sprzet trzeba wyposażyć swój domowy bar. Rum, tequilę lub dowolny inny trunek, a także syropy i soki -  do tego swietnie nadają sie nalewaki. Nalewaki występują w różnych kształtach i materiałach. Przy odpowiednim sprzęcie każdy koktajl jest sukcesem!

 

Nasadki fermentacyjne

Nasadki do cydru i nasadki do fermentacji można znaleźć w wielu różnych rozmiarach! Wykonane z gumy spożywczej, bezpiecznie zamykają butelki podczas fermentacji soków i napojów alkoholowych, takich jak wino.